O firmie Alfa Plus

Firma Alfa Plus działa na polskim rynku od 1991 roku.

Oferowane u nas meble:

  • łóżeczka,
  • kojce,
  • barierki,
  • tapczaniki

dla dzieci z powodzeniem są sprzedawane hurtowo na całym rynku europejskim. Naszą specjalnością są przede wszystkim łóżeczka i tapczaniki. Wszystkie proponowane przez nas wyroby spełniają europejskie normy z zakresu bezpieczeństwa. Dzięki bogatemu doświadczeniu, zdobytemu szczególnie w eksporcie, szczegółowo poznaliśmy wymagania naszych odbiorców co do jakości i terminowości.

Meble dla dzieci wykonujemy zarówno w oparciu o nasze projekty, jak również indywidualne wzory przedstawione nam przez klientów-odbiorców. Naszym atutem jest kompleksowość. Mając na uwadze Państwa oczekiwania, zamówienie realizujemy łącznie z akcesoriami, takimi jak materace, ochraniacze, pościele, stelaże itd.

Jako doświadczony i solidny kontrahent oferujemy Państwu łóżeczka, kojce dziecięce oraz inne meble przeznaczone dla najmłodszych, które odznaczają się bardzo dobrą jakością i precyzją wykonania oraz wieloma praktycznymi rozwiązaniami.

Dla nas najważniejsza jest satysfakcja naszych odbiorców, z tego powodu przygotowaliśmy asortyment produktów uniwersalnych, funkcjonalnych i bardzo estetycznych, które ułatwiają opiekę nad maleństwami i zapewniają im bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Nasza oferta skierowana jest do odbiorców hurtowych.